Görme Engelliler

Hakkında

 
Kurum Kodu : 165347
Kurum Adı : Karşıyaka Necip Demir Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi
Telefon : 02323650751
Faks : 02323650751
WEB Adresi : http://necipdemir.meb.k12.tr
Adres : 6172 Sok. No 6 Demirköprü Mah. KARŞIYAKA İZMİR

VİZYON
Türk Milli Eğitimi´nin amaçları doğrultusunda; değişen dünyaya uyum sağlayabilen, ne istediğini bilen, düşüncelerini tam olarak ifade edebilen, bilgiye ulaşma ve bilgiyi kullanma yöntemlerini bilen, sorumluluklarını yerine getiren, kendisi ve çevresiyle barışık, bilim ve teknolojinin gelişimini izleyen ve yenilikler peşinde koşan, insan haklarına saygılı, ulusal değerlerini benimseyen, sosyal yönü güçlü, kendine güvenen, yaratıcı, saygılı, üretken, meslekî alanıyla ilgili her türlü donanıma sahip Atatürkçü ve çağdaş gençler yetiştirmek.

MİSYON
Çağdaş ve modern düzeyde her türlü fiziki koşullarını tamamlamış; ilgili meslek alanlarına,üst öğrenim kurumlarına, yetenekleri keşfedilmiş ve bilgi donanımı yüksek öğrenciler hazırlayan; çevrenin, toplumun, çalışanların ve hizmet alanların takdir ve memnuniyetini taşıyan, çevrenin kültür merkezi ve yuvası olan bir okul olmak.

BAŞARILAR
• 2009-2010 Eğitim-Öğretim Yılı Toplam Kalite Uygulamaları Ekip Kategorisi Karşıyaka İlçe 3. • 2009-2010 Eğitim-Öğretim Yılı İzmir Milli Eğitim Müdürlüğü Toplam Kalite Yönetimi Ekip Dalı 2. • Genç erkek-güreş 55 kilo Türkiye 1.si ( Zafer TUNCER ) • 10 Kasım Ata’yı anma –Karşıyaka İlçe Milli Eğt. Müd. Şiir yarışması 2 lik ( Ali GİZMEN ) • Çanakkale Şehitleri ‘ŞİİR ‘ İzmir İl Milli Eğt. Müd. 2 lik ( Özge DİRGEN ) • 29 EKİM CUMHURİYET BAYRAMI .Şiir dalında 1. lik ( Ali GİZMEN ) • Atatürkçü Düşünce Derneği kompozisyon dalında 2.lik ( Eray DEDİK )

İSTATİSTİKLER
Öğretmen Sayısı :
Öğrenci Sayısı :

KURUM BİLGİLERİ
Derslik Sayısı : Atölye-İşlik Sayısı :
Fen Laboratuarı Sayısı : BT(Bilgisayar) Sınıfı Sayısı :
Isınma Şekli : KALORİFER
Öğretim Şekli : Tam Gün
Ders Başlama ve Bitiş Saati : 08:45 - 15:55
Konferans Salonu
Spor Salonu
Yemekhane
Misafirhane
Kütüphane
Bina Kodu : İnternet Bağlantısı :

LOJMAN BİLGİLERİ
Lojman Sayısı :
Lojman Bilgisi :

YERLEŞİM YERİ BİLGİLERİ
İl ve İlçe Merkezine Uzaklık : İle 10 KM, İlçeye 2 KM
Ulaşım : Otobüs, Dolmuş, İzban
Yerleşim Yeri Bilgisi : Demirköprü